KARABAS.COM запрошує до співробітництва Організаторів видовищних заходів. Ми гарантуємо взаємовигідні умови співробітництва, точність розрахунків та комфорт у роботі з нашими співробітниками.

Для Організаторів заходів KARABAS.COM надає наступні послуги:

• продаж квитків через сайт karabas.com та точки продажу (каси) по всій Україні

• організація контрольно-пропускної системи та служби підтримки

• обслуговування концертних турів

• організація рекламних та промо кампаній

• створення персональної брендованої сторінки заходу або

Продаж квитків через сайт karabas.com та точки продажу (каси)

KARABAS.COM – це найбільша база заходів та анонсів подій. На сайті максимально зручно реалізовано сервіси e-commerce, є можливість продажу додаткових товарів. Сайт підключено до найбільших платіжних систем. KARABAS.COM є одним з найбільш популярних e-commerce сервісів України.

Представленість заходу на сайті karabas.com дозволяє суттєво збільшити продаж квитків та знизити витрати на його просування. Всі заходи на сайті супроводжуються докладними описами, фото- та відеоматеріалами, планами, описами залів та їх адресами. Відвідувач сайту може обирати заходи за жанрами, містами та датами проведення, брати участь в обговоренні та заробляти бонуси. KARABAS.COM приймає оплату кредитними картками та електронними грошами. Покупець може придбати на сайті електронний квиток та замовити квиток на сайті та забрати його у найближчій касі або замовитит кур’єрську доставку квитків.

Точки продажів
об’єднані в єдину мережу
по всій Україні.

Call-центр

Клієнти KARABAS.COM можуть замовити квитки, зателефонувавши у call-центр та замовити кур’єрську доставку.
Контактний номер call-центру та графік роботи можна подивитися тут.

Діджитал дистрибуція

KARABAS.COM активно розвиває діджитал продажі, підключаючи інформаційні сайти (сайти-афіши партнерів, телеканалів, ЗМІ), інтернет-магазіни та сайти концертних майданчиків або театрів до продажу квитків.
Нашими партнерами є сайти масової інфомації: наприклад, сайт каналу М1 http://www.m1.tv/events або open.ua http://bilet.open.ua/
Ми розвиваємо просування заходів та іх продаж в соціальних мережах: FB та VK .

Співробітництво з ПриватБанком

Квитки із бази KARABAS.COM наші клієнти можуть придбати також і через 9000 терміналів самообслуговування ПриватБанку у всіх містах України.

Організація
контрольно-пропускної
системи та служби
підтримки

KARABAS.COM регулярно надає Організаторам заходів послуги з організації контрольно-пропускної системи, до яких відносяться: забезпечення обладнанням, персоналом, обробка баз даних інших квиткових операторів та організація процесу контроля квитків на вході.

Служба підтримки клієнтів

Для надання допомоги покупцям квитків або вирішення конфліктних питань KARABAS.COM забезпечує роботу служби підтримки кліентів, що дозволяє оперативно вирішувати виникаючі питання та конфлікти на місці.

Організація рекламних та промо кампаній

Організація будь-якого заходу потребує проведення активної PR- та рекламної кампаній. KARABAS.COM пропонує Організаторам заходів просування як за допомогою власних ресурсів KARABAS.COM, так і з залученням медіа-партнерів, спонсорів та організації повномасштабної рекламної кампанії.

Створення персональної брендованої сторінки заходу або Організатору

KARABAS.COM готовий розробити та підтримувати персональну сторінку/міні-сайт, здійснені у персональному стилі компанії Організатора, або в стилі конкретного заходу. Дана сторінка/міні-сайт може бути розіщена як на сторінці кліента, так і на сторінці karabas.com.

З питань співробітництва звертайтеся: commercial@karabas.com

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber
Download mobile app Karabas.com X