Шановні покупці!

11 июня 2014 г, 18:15
На сьогодняшній день компанія NCA (ТОВ "ЕНСІЕЙ УКРАЇНА") -  один із організаторів концертів в Україні -  заявила про припинення своєї роботи. Станом на 11 червня компанія не виконала свої зобов’язання: виступи “Симфоническое КИНО”, “Наутилус Помпилиус” та концерт Мірей Мат’є були скасовані, але кошти за квитки не були повернуті глядачам. 

Ми змушені констатувати, що це стало результатом подій в країні, коли організатори, маючи великі збитки від перенесень заходів та їх відмін, не витримують фінансового тиску та припиняють виконувати свої обов’язки. На даний момент весь концертний ринок опинився у кризовому стані та зазнав колосальних збитків.

KARABAS.COM є білетним оператором, метою якого є забезпення найращого сервісу з продажу квитків. Ми прикладаємо для цього  багато зусиль та постійно впроваджуємо нові підходи та технології.

Згідно контракту, ми як білетний оператор є агентом з реалізації квитків та зобов’язані всі  отримані від продажу квитків кошти перераховувати організатору заходу. Слід зазначити, що білетний оператор не має права на свій розсуд розпоряжатися коштами організаторів та здійснювати їх повернення покупцям самостійно,  без спеціального доручення організатора. 

Наголошуємо, що організатор концерту NCA (ТОВ "ЕНСІЕЙ УКРАЇНА") отримав кошти від реалізації квитків в повному обсязі, що підтверджується відповідними документами, та несе повну відповідальність за їх повернення.

Глядач, згідно законодавства, має повне право на відшкодування організатором вартості квитка у разі скасування заходу. 

Для повернення своїх коштів постраждалій стороні потрібно виконати наступні дії:

Звернутися до організатора з офіційною вимогою про повернення коштів. У разі відмови організатором виконувати свої зобов’язання - подавати позови до суду. 

Оскільки компанія KARABAS.COM теж стурбована ситуацією, що склалася, ми звернулися за допомогою до адвокатської компанії «Моор & партнери»  http://moor.com.ua/ru/ за юридичною підтримкою з питань повернення коштів покупцям квитків. Крім того, ми звернулися до керівництва російського офісу компанії NCA з вимогою втрутитися в ситуацію та повернути кошти за концерти українським глядачам. 

Ми впевнені, що ситуація на ринку стабілізується, концерти будуть проводитися, а такі інцеденти не повторюватимуться у майбутньому.

З  питаннями і претензіями рекомендуємо звертатися до 
ТОВ "ЕНСІЕЙ УКРАЇНА": 03151, м. Київ, вул. Смілянська, 11, 
тел. +38 (044) 249-46-79 

або до головного офісу у Санкт-Петербурзі - проспект Добролюбова, д. 18, 
ДС "Ювілейний", 
тел.: 8 (812) 677-97-16,
факс: 8 (812) 677-97-17 
info@nca.ru 
http://nca.ru
власник компанії  - Шуригін Міхаїл  +7 911 926 11 11
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber
Скачать мобильное приложение Karabas.com X