Отчет с концерта Depeche Mode глазами клиента KARABAS.COM

04 июля 2013 г, 14:08

Ярослава Дмитрук выиграла билет от Karabas.com на концерт Depeche Mode в Киеве. После посещения события она написала свой отчет, с которым мы предлагаем вам ознакомится.

Подписывайтесь на страницы Karabas.com (Facebook | VK) в социальных сетях и вам тоже может повезти.

Мої враження від концерту Depeche Mode, на який я потрапила завдяки Karabas.com. Коли виграла два квитки, я і не могла подумати, що це шоу буде таким фантастичним. Дякую Вам. Коли чекаєш чогось так довго, то потім і не помічаєш як швидко можуть минути 2.5 години мріями про які я жила останні півроку. Тепер же я буду жити спогадами про ці 150 хвилин музичного оргазму. Усі концерти і фестивалі на яких я була, і на яких так же зривала голос, з останніх сил плескала в долоні, стрибала і танцювала, відходять на задній план, у порівнянні з тим, що я пережила 29 червня 2013 р., коли на сцену,один за одним, вийшли учасники однієї з найлегендарніших груп сучасності – Depeche Mode, і запросили усіх нас у свій світ. 

Світ фантастичної музики, невичерпного натхнення, невимовної пристрасті, неймовірної відвертості, цілковитої відданості і повного блаженства. І не знаю як решта, але я у їхній світ поринула з головою.

 
Після 3 пісні, коли весь «Олімпійський» підспівував Дейву «Walking in My Shoes» стало зрозуміло, що це шоу може по праву називатися найкращим. І коли публіка уже була готова вибухнути, розігріта добре відомими хітами і треками з нового альбому, Дейв уступив місце вокаліста Мартіну Гору, який виконав дві надчуттєві та сильні пісні «Higher Love» і «But Not Tonight». У той момент хотілося, щоб поруч був хтось близький,кого можна взяти за руку, і довго-довго не відпускати.


Ще стільки всього хочеться розповісти про те, як «Олімпійський» вибухав щоразу, коли Дейв майстерно кружляв по сцені, але дуже складно передати словами захоплені вигуки десятків тисяч людей, коли Гаан розстібнув жилетку і оголив свій прекрасний торс. А йому ж 51! Та хіба вік має значення, коли людина своєю енергетикою, своїм проникливим голосом і пронизливим поглядом притягує тебе як магніт? Впевнена, не я одна відчула метеликів у животі під час виконання «Soothe my soul», а надалі вони мене і не полишали, бо з кожним новим звуком, з кожним словом, рухом задоволення все зростало і зростало. І свого апогею воно досягнуло із першими акордами пісні, на яку чекали усі без винятку. Дейву лише варто було почати: 

«Words like violence
Break the silence
Come crashing in
Into my little world
Painful to me
Pierce right through me
Can't you understand
Oh my little girl»


як тут же тисячі людей підхопили і доспівували «Enjoy the Silence» уже самі, у той час як Гаан намагався диригувати імпровізованим хором фанів DM. А щоб розказати про те, що робилося під час звучання «Personal Jesus» усіх відомих слів буде замало, тут навіть «Рафаелло» не допоможе. Бо неможливо словами передати ту атмосферу, її і справді можна було лише відчути. Для мене ж це був той момент, коли ти чуєш як у венах пульсує кров, як несамовито б’ється серце, як мурашки бігають табунами, той момент, коли тебе від щастя розриває на мільйони шматочків, і ніхто навколо немає значення, бо є лише ти і музика, яка розливається по усьому тілу.


Але все хороше має властивість швидко закінчуватися. І ось вже лунає «Goodbay», але прощатися не хочеться, навіть добре знаючи те, що це ще не зовсім кінець, що вони ще відіграють 5 пісень «на біс», що ще є змога насолодитися їхнім живим звучанням. Але все одно думаєш, як круто було б зупинити час, чи повернути його трохи назад, щоб переживати усі ці емоції знову і знову. Але час зупинити не можна, навіть навпаки, здавалося він летить все швидше, і ось вже Дейв доспівує неймовірно проникливу, але водночас і запальну «I feel you», і залишається лише одна пісня, після якої DM вклонившись зійдуть зі сцени, втомлені і щасливі, щоб зовсім скоро вийти на неї в іншому місті, і запросити до свого світу ще десятки тисяч шанувальників творчості DM – групи, на музиці якої виросло не одне покоління. 

Дякую.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber
Скачать мобильное приложение Karabas.com X