Интервью с Кашей Сальцовой (Крихітка)

21 июня 2013 г, 10:47

Сегодня группа Крихітка отыграет сольник в киевском клубе «Толстой», это будет первый большой концерт в новом составе. Купить билеты можно на сайте Karabas.com.

Накануне концерта мы задали несколько вопросов Каше Сальцовой, вокалистке группы Крихітка.

21 червня буде перший сольний концерт в новому складі. Як шукали і чому обрали саме цих музикантів?

Важливе співпадіння у смаках , культурних кодах. Все таки я музикантів бачу частіше за батьків. Не впевнена, що можу грати просто з класними "лабухами", хоча зарікатись не буду. З Олексієм (гітара) у нас схожий музичний бекграунд. Петро (бас) сильно відрізняється у музичних смаках, він професійний музикант і в нього інше, приземленіше ставлення до "чарівних вогнів рампи", але ми знаходимо точки дотику, є пісні де він розкривається як міцний поп-басист, наприклад у "На першому місці" я дозволила сильно відійти від першоджерела, але пісня від цього не страждає. 

Яку програму почує публіка 21 червня?

Зараз забираюсь на репетицию і там дізнаюсь:). Точно знаю, що покажемо одну нову пісню. Може дві.

Останній альбом гурту був виданий ще в 2009-му, така велика перерва між релізами пов’язана тільки зі змінами в складі?

В першу чергу так. Спочатку пішов Бас, потім Стас і Коля. Треба щоразу вчити репертуар і зігруватись, а це час, навіть при 3-х репетиціях на тиждень, темп написання нового матеріалу повільний. Але не бачу трагедії в паузах між альбомами, минулого року ми презентували наживо дві нові пісні, "Донор" та "Хлопчик для серцебиття". Якщо такі ж 4-річні такі перерви можна робити Maroon 5 та Yeah yeah yeahs, чому не можна "Крихітці"?

Як змінилося звучання гурту внаслідок змін?

Ми все ще зігруємось, трохи змінюємось через особливості темпераменту музикантів. Влітку всі взяли (хлопці, ми ж взяли, так?) майстеркласи по своїм інструментам. Я вокал, Льоша гітарні уроки, Зленко барабанні відеошколи. Займаємось, репетируємо. 

Розкажіть детальніше про новий максі-сингл «Донор»

4 пісні з електропрограми, які здались нам найкращими та бонус трек. Зараз на етапі майстерингу. Я придумала систему, за якою будемо його розповсюджувати, назвала її crowdREfunding. Думаю вона суттєво змінить стосунки музикантів та публіки і буде мати популярність, бо є дуже простою. Ми готові викласти сингл у вільний доступ, щойно на рахунок групи надійдуть кошти, що покривають його запис. Цифри дамо. Краудфайндери збирають кошти під запис, але в український умовах це не ефективно, тож я вирішила зробити навпаки. Ось платівка - ми готові викласти її у вільний доступ на найпопулярнішому українському файлообміннику, щойно вийдемо у нуль. За пару тижнів запрацює сайт з платежами і стартуємо. Мені здається це цілком чесно. Хочете безкоштовної музики - будь ласка, але дайте нам можливість рухатись далі, а не борсатись у боргах. Це Україна, крихітки.

Коли варто очікувати на повноцінний альбом?

Мабуть восени або взимку. Можливо доведеться викладати посинглово, з економічних міркувань. Пісні і тексти поступово з'являються.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber
Скачать мобильное приложение Karabas.com X