X

Компанія KARABAS.COM розробила бонусну програму, яка дозволяє Вам отримувати бонуси при кожній купівлі і потім витрачати їх на квитки!

Порядок нарахування і використання бонусів

Бонус в сумі 1% від суми покупки нараховується після здійснення оплати за квитки через сайт karabas.com або мобільний додаток, на Ваш особистий рахунок.

Бонуси накопичуються і можуть бути витрачені при наступних покупках.

Бонуси можна витратити у наступних касах у м. Києві:

  • ТЦ "Метроград";
  • ТЦ "Городок";
  • ТЦ "Україна";
  • ТЦ "Олімпійський";
  • ТЦ "Караван".

Купуйте квитки-
отримуйте бонуси
на картку!

На що можна витратити бонуси?

Оплата квитків бонусами

Ви можете витратити бонуси при оплаті вартості квитків. Не забувайте, що витратити бонуси може тільки власник рахунку, оформивши замовлення через Інтернет під своїм ім'ям або скориставшись карткою при купівлі квитка в касі.

Оплата доставки бонусами

Не витрачайте гроші на доставку квитків, спишіть з рахунку 40 бонусів і ми доставимо вам квитки безкоштовно. Просто виберіть відповідний пункт меню або повідомте будь-яким способом оператору про те, що ви хочете здійснити доставку за бонуси і ми спишемо цю суму з Вашого особового рахунку.

Купуючи квитки в квитковому сервісі KARABAS.COM, дотримуйтеся простих правил:

1. При оформленні замовлення по телефону, повідомте оператору про те, що Ви власник «Бонусної картки» і назвіть Ваш номер телефону. Ідентифікація власника картки відбувається за номером телефону

2. При купівлі квитків в касах міста, пред'являйте картку касиру.

Не відмовляйте собі у задоволенні відвідувати культурно-масові заходи. Підпишіться на отримання новин та спеціальних пропозицій від KARABAS.COM і Ви завжди будете в курсі новинок і наших акцій!

Як отримати бонусну картку

Стати учасником бонусної програми легко, вибравши один з варіантів:

1.Зробіть замовлення через сайт на суму понад 200 грн. або за телефоном (044) 590-55-55 і отримаєте картку у кур'єра разом із замовленням.

2.Купіть квитки в будь-якій з кас KARABAS.COM на суму понад 200 грн., заповніть анкету та отримайте картку.

3.Ми постійно проводимо промо-акції та отримати картку можна заповнивши анкету на одному із заходів, партнером якого є KARABAS.COM

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber
Download mobile app Karabas.com X